.

.

Одлична цена
ZONESTAR 5PCS/многу Висок Квалитет Линеарна Стапка На 3D печатач DIY комплет LM8UU i3 Mendel Rostock Мини DIY CNC Движење

ZONESTAR 5PCS/многу Висок Квалитет Линеарна Стапка На 3D печатач DIY комплет LM8UU i3 Mendel Rostock Мини DIY CNC

DEN 165.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
LM8UU
Тип На Објект:
Топката Лежишта
Бренд Име:
ZONESTAR
Производи во категоријата
DEN 240.00 -76 %