.

.

Одлична цена
Zerosky За Oneplus 5T Калено Стакло Целосно Покривање Екран Заштитник Зајакнато Стакло За Еден плус 5 Т Црна Нови Пристигнување

Zerosky За Oneplus 5T Калено Стакло Целосно Покривање Екран Заштитник Зајакнато Стакло За Еден плус 5 Т Црна Нови

DEN 90.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
Oneplus
Бренд Име:
Zerosky
Пакет:
No
Број На Модел На:
5tfgmB71118
Материјал:
калено стакло
Површинска цврстина:
9H Цврстина
Компатибилен:
за oneplus 5T
Функција:
целосна покрие калено стакло
Производи во категоријата
DEN 660.00 -40 %