.

.

Одлична цена
За IBM/Lenovo Thinkpad X201 X201 X200si Лаптоп Тастатура НИ Изгледот

За IBM/Lenovo Thinkpad X201 X201 X200si Лаптоп Тастатура НИ Изгледот

DEN 548.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
PZAscreen
Компатибилен Бренд:
Леново
Стандард:
НИ Стандард
Производи во категоријата
DEN 4762.80