.

.

Одлична цена
ERIKC DLLA118P1357 спреј млазницата DLLA 118P1357 инјектор за гориво млазницата 0433171843 висок притисок магла млазницата DLLA118 P1357

ERIKC DLLA118P1357 спреј млазницата DLLA 118P1357 инјектор за гориво млазницата 0433171843 висок притисок магла млазницата

DEN 508.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

is_customized:
yes
BMW Модел:
128i
128i-Година:
2013
Објектот Должина:
10cm
Материјал Тип:
Челик
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Бренд Име:
ERIKC
Објектот:
bosh Инјектор млазницата DLLA118P1357
Модел Не:
Инјектор Млазницата DLLA 118 СТР 1357,DLLA 118P1357
ОЕМ:
Млазницата 0 433 171 843
одговараат за инјектор:
заеднички железнички инјектор 0445120029
Одговараат за автомобил или мотор:
Дизел моторот.
Бруто тежина:
45g/pc
Сертификат:
CE , ISO9001
Пакување Детали:
1pc/цевка,10pcs/кутија
Материјал:
High-speed челик
Автомобил Производител:
Заменлив
Производи во категоријата