.

.

Одлична цена
SmartDevil калено стакло за ipad 2 /3 /4 таблета екран заштитен филм нула доказ заштитник покрие 9.7 инчен заштита филм

SmartDevil калено стакло за ipad 2 /3 /4 таблета екран заштитен филм нула доказ заштитник покрие 9.7 инчен заштита

DEN 407.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
За ipad2, За ipad3, За ipad4
Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Бренд Име:
SmartDevil
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
забелешка:
за ipad 2/3/4 е универзален
број:
YADM201
Производи во категоријата
DEN 4762.80 -40 %

DEN 660.00 -40 %