.

.

Одлична цена
6X18W RGBWY+UV Led Батеријата Безжична DMX & IRC Далечински Led Par Светлина Uplighting Изграден Во 2.4 G Безжична DMX Приемникот И на Инфраред

6X18W RGBWY+UV Led Батеријата Безжична DMX & IRC Далечински Led Par Светлина Uplighting Изграден Во 2.4 G Безжична

DEN 4800.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
минимум
Број На Модел На:
ML168
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Повод:
Домашна Забава
моќност:
120W
Име на производ:
батеријата par светлина
Напон:
AC90-240V, 50-60Hz
моќност:
120W
Извор На Светлина:
6pcs*18W LED RGBWY+UV 6in1
Контрола на владата:
DMX512,Звук,Авто,Господар-Роб,Далечински Управувач
Канал:
6/10CH
Животен век:
6-100,000 часа
Strobe:
0-20 ( Брзо прилагодливи)
Зрак Агол:
0-30 степен (прилагодливи)
Оригиналното Место:
Гуангжу,Кина
Производи во категоријата