.

.

Одлична цена
Леќа Капа Камера Заштитник за DJI Искра Летало Gimbal Стража Пред 3D Сензор Систем Заштитник Резервни Делови

Леќа Капа Камера Заштитник за DJI Искра Летало Gimbal Стража Пред 3D Сензор Систем Заштитник Резервни Делови

DEN 76.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тежина:
50
Пакет:
Yes
Големина:
50
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Број На Модел На:
искра
Компатибилен Летало Модел:
искра
Бренд Име:
MaxFunRC
Производи во категоријата
DEN 4762.80