.

.

Одлична цена
Ветробранското стакло Wiper Ножеви за Daewoo Matiz 1998-2005 size21+16 Професионални Пред Шофершајбната Wiper

Ветробранското стакло Wiper Ножеви за Daewoo Matiz 1998-2005 size21+16 Професионални Пред Шофершајбната Wiper

DEN 404.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Тежина:
0.3kg
Daewoo Matiz-Година:
2003,2000,2004,2005,1998,1999,2001,2002
Објектот Висина:
3cm
Објектот Ширина:
2cm
Година:
2017Year
Материјал Тип:
Природна Гума
Daewoo Модел:
Matiz
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Име На Модел:
TC217
За Возило Брендови/Модел:
Daewoo
Бренд Име:
toocene
Потекло:
NingBo Кина
Големина:
21+16
Производи во категоријата
DEN 4762.80 -60 %