.

.

Одлична цена
Нане Зелена 2018 враќањето дома Фустани А-линија Душо Кратко Мини Organza Елегантен Чипка Коктел Фустани

Нане Зелена 2018 враќањето дома Фустани А-линија Душо Кратко Мини Organza Елегантен Чипка Коктел Фустани

DEN 1248.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, Custom Size
Повод:
Враќањето дома
Тип На Објект:
враќањето дома фустани
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Материјал:
Полиестер
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
Моден Елемент:
Backless
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
organza
Деколте:
Душо
Бренд Име:
HVVLF
Производи во категоријата