.

.

Одлична цена
Kawaii Полнети Кадифен Животни Мечка 70cm Новороденче Перница Поларните Кадифен Бебе Мека Играчка Дете Играчки За Деца Соба Декорација Кукла

Kawaii Полнети Кадифен Животни Мечка 70cm Новороденче Перница Поларните Кадифен Бебе Мека Играчка Дете Играчки За

DEN 822.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
HOOHA
Материјал:
Кадифен
Пополнување:
PP Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Животни:
Мечка
Пол:
Унисекс
Форма:
Гениј
Број На Модел На:
MR0460
Предупредување:
NO
Карактеристики:
Мека,DIY
Тип На Објект:
Животни
Тема:
Животните
Калапи Категорија:
Животните
Висина:
70cm
Тема:
Играчка
Тип На Објект:
Животни
Пол:
Унисекс
Производи во категоријата