.

.

Одлична цена
Oukitel К3 Екран на Допир Чаша Гаранција на Оригинални Digitizer Стакло Панел на Допир Замена За OUKITEL К3

Oukitel К3 Екран на Допир Чаша Гаранција на Оригинални Digitizer Стакло Панел на Допир Замена За OUKITEL К3

DEN 270.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црна, темно сина
Бренд Име:
iParto
Број На Модел На:
OUKITEL К3 Екран на Допир
Тип:
Екран На Допир
Компатибилни модели:
Oukitel К3 5.5
is_customized:
yes
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.100kg (0.22lb.)
Производи во категоријата