.

.

Одлична цена
MGLCTP-90894 YLD-CEGA400 ZHC-0405A 9.6 t950s i960 MTK6592 32g 8-core 3G екран на допир digitizer glass екран на допир панел 222x156mm

MGLCTP-90894 YLD-CEGA400 ZHC-0405A 9.6 t950s i960 MTK6592 32g 8-core 3G екран на допир digitizer glass екран на допир

DEN 161.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Бела, Црна, само Калено Стакло
Број На Модел На:
9.6 инчен MTK6582,MTK6592,I960
Бренд Име:
Myslc
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
9.6 инчен MTK6582,MTK6592,I960
Должина:
223
Ширина:
157
Производи во категоријата