.

.

Одлична цена
JETTING Lotus Шарм Pendant Јога Чакра Нараквици Anklet За Жените Чакра се Моли Мала Монистра Хривнија Нога Накит

JETTING Lotus Шарм Pendant Јога Чакра Нараквици Anklet За Жените Чакра се Моли Мала Монистра Хривнија Нога Накит

DEN 41.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
JETTING
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
/
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
/
Синџир Тип:
/
Функција:
/
Компатибилност:
/
Производи во категоријата
DEN 660.00 -68 %