.

.

Одлична цена
Висок Квалитет 500W 12V Пак 220V Инверторот Соларни Конвертор е Изменета синусен облик DC 12V AC напон 220V јас Копчето Купи

Висок Квалитет 500W 12V Пак 220V Инверторот Соларни Конвертор е Изменета синусен облик DC 12V AC напон 220V јас Копчето

DEN 540.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Излезниот Напон:
AC НАПОН 220V±10%
конверзија ефикасност:
0.9
Бренд Име:
ЈАС КОПЧЕТО КУПИ
Влезен Напон:
DC 12V
Номинална моќност:
500W
Фрекфенција:
50Hz
Материјал:
Алуминиум
моќност:
500watts
Објектот:
Автомобил Моќ Инвертер
Производи во категоријата
DEN 4762.80