.

.

Одлична цена
FM25V20A-GTR FM25V20A-G FM25V20 SOP8 Нови Оригинални

FM25V20A-GTR FM25V20A-G FM25V20 SOP8 Нови Оригинални

DEN 1416.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Стандард:
оригиналната стандард
Номинална моќност:
оригиналната стандард
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
USB Вкупна Моќност:
оригиналната стандард
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Господар Префрлате:
No
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Број На Модел На:
FM25V20A-GTR
Номинална Струја:
оригиналната стандард
WIFI:
No
Места Број:
1
Номинална Напон:
оригиналната стандард
Заземјување:
оригиналната стандард
Примена:
оригиналната стандард
Тип:
оригиналната стандард
Производи во категоријата
DEN 4762.80