.

.

Одлична цена
Оригинални Eleaf iKuun i80 80W Мо со Melo 4 D22 2ml Комплет Одговара EC2 Серпентина

Оригинални Eleaf iKuun i80 80W Мо со Melo 4 D22 2ml Комплет Одговара EC2 Серпентина

DEN 1212.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Бела, Црна, Зелена, Црвена, Сина, Сребрена
Фирмверот Upgradeable:
No
Прегревање Заштита Функција:
No
Следење На Функција На Пушењето Број:
No
Atomizoare Идентификација Функција:
Yes
Број На Модел На:
iKuun i80 Комплет
USB полнач:
Yes
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Компатибилен Модел:
iKuun i80 Комплет
Изглед:
кутија форма
Тип:
со батеријата
СВТ Прилагодување Режими:
No
Бренд Име:
Eleaf
Нисконапонски Аларм Функција:
No
екран:
Yes
Кратки-коло Заштита Функција:
Yes
Материјал:
Метал
Силиконски Случај:
No
за КОНТРОЛА на температурата:
No
Компатибилен батеријата:
3000MAH
Големина :
38*27*128mm
Atomizer Капацитет :
2ml
Излез wattage :
1-80w
Отпор опсег :
0.05-1.5 ohm (ТЦ режими) 0.1-3.5 ohm (ФОЛКСВАГЕН режим)
Капацитетот На Батеријата:
3000MAH
Режим на излез :
ФОЛКСВАГЕН /Bypass/TC(Ну,Ti,СКОПЈЕ,СВТ-М1,М2,М3)
Боја :
сребрена, црна, бела, зеленило, сина, црвена
Производи во категоријата
DEN 4762.80 -60 %