.

.

Одлична цена
Jiguoor AC85-265V Ултра тенок led одредување на светлината светилка 9w led таванот вдлабнати мрежа вградна светилка тенок круг панел светлина, Крушка Светилка Тела

Jiguoor AC85-265V Ултра тенок led одредување на светлината светилка 9w led таванот вдлабнати мрежа вградна светилка

DEN 191.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
jiguoor
Примена:
Трпезарија
Моќ Толеранција:
1%
сертификација:
CE
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
-
Број На Модел На:
-
Напон:
85-265V
Производи во категоријата
DEN 1416.00