.

.

Одлична цена
Кујнскиот Сунѓер Одвод Држач На Пченица Влакна Сунѓерот Складирање Рек Кошница За Миење Текстил Или Тоалетни Сапун Полица Организатор

Кујнскиот Сунѓер Одвод Држач На Пченица Влакна Сунѓерот Складирање Рек Кошница За Миење Текстил Или Тоалетни Сапун

DEN 118.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Чување На Носителите & Полици
Нема. на Групи:
Еден
Применливи Простор:
Кујна
Бренд Име:
DINIWELL
Инсталација Тип:
Кат Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Дребулии
Број На Модел На:
CXY126
Класификација:
Виткање Багажник
Материјал:
Пченица влакна
Објектот:
кујна складирање багажник
Материјал:
Пченица Влакна складирање багажник
Функција:
Дребулии складирање,сапун за складирање
се применуваат:
Кујна организатор,бања организатор
Идејата за:
Складирање за сапун
Обликот:
Неправилно чување на носителот
Употреба:
Сапун за складирање на носителот
Производи во категоријата
DEN 1416.00