.

.

Одлична цена
1 Пар (28+24) Висок Квалитет Bexceed на Автомобил Шофершајбната Посебни Wiper Ножот За Citroen C4 2004~2010

1 Пар (28+24) Висок Квалитет Bexceed на Автомобил Шофершајбната Посебни Wiper Ножот За Citroen C4 2004~2010

DEN 429.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Должина:
28 and 24
Citroen Модел:
C4
Citroen C4-Година:
2008,2009,2004,2006,2010,2005,2007
Име На Модел:
Bexceed-663
Специјални Функции:
Посебни wiper сечилото
За Возило Брендови/Модел:
Citroen
Година:
2016Year
Објектот Висина:
1.4cm
Објектот Ширина:
1.2cm
Објектот Тежина:
0.52kg
Бренд Име:
Bexceed
Материјал Тип:
Гума
Година:
2004~2010
Автомобил Направи:
За Citroen C4
Производи во категоријата
DEN 1416.00 -90 %

DEN 660.00 -90 %