.

.

Одлична цена
Две Fakra Машки на 1 Din Универзална Конверзија Кабел Радио Антена интерфејс Конектор Адаптер

Две Fakra Машки на 1 Din Универзална Конверзија Кабел Радио Антена интерфејс Конектор Адаптер

DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Објектот Големина:
14cm
Објектот Тежина:
1kg
Од Моќ:
1w
Напон:
12V
Име На Модел:
антенски адаптер
Специјални Функции:
антенски адаптер
Материјал Тип:
ABS
Производи во категоријата
DEN 1416.00 -90 %