.

.

Одлична цена
320MM Пред Брановидна Летачкиот Диск Кочница Роторот Со Caliper Заградата Адаптер За CRF250X CRF250R CR250R CRF450R CRF450X CR125

320MM Пред Брановидна Летачкиот Диск Кочница Роторот Со Caliper Заградата Адаптер За CRF250X CRF250R CR250R CRF450R

DEN 3000.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
E10251331
Објектот Должина:
27cm
Објектот Ширина:
27cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
1.68kg
Објектот Дијаметар:
5inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Motobike Направи:
Хонда
Производи во категоријата
DEN 1416.00 -80 %