.

.

Одлична цена
ohhunt Пред Крајот Капа за .223/5.56 Слободно Плови Quad Железнички Handguard 0.75 Инчи Барел Тактички Лов Пиштол Додатоци

ohhunt Пред Крајот Капа за .223/5.56 Слободно Плови Quad Железнички Handguard 0.75 Инчи Барел Тактички Лов Пиштол

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Водич Должина:
10/25cm
Број На Модел На:
0.75 инчи Пред Крајот Капа
Бренд Име:
ohhunt
Водич Тип:
пред крајот капа
Тип:
0.75 инчи Пред Крајот Капа
боја:
Црна
Материјал:
Алуминиум
Завршува:
matte
Земја на потекло:
Кина
Производи во категоријата