.

.

Одлична цена
Оригинални 7 инчен Punaier momo9T 3G верзија P713 FPC-70L1-V01 екран на допир digitizer капацитивни екран на допир панел бесплатен превозот 10pcs

Оригинални 7 инчен Punaier momo9T 3G верзија P713 FPC-70L1-V01 екран на допир digitizer капацитивни екран на допир

DEN 1080.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црна
Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
fpc-70l1-v01
Производи во категоријата