.

.

Одлична цена
2009-2010 година За Хонда за Одговара Џез LED Фарови пред светлина Црна Домување JY

2009-2010 година За Хонда за Одговара Џез LED Фарови пред светлина Црна Домување JY

DEN 10005.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
SuperTuning
Специјални Функции:
LED
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Објектот Дијаметар:
40inch
Материјал Тип:
PC&ABC
Име На Модел:
за Одговара Џез
Објектот Тежина:
13kg
Леќа:
Вклучени
Автомобил Производител:
Хонда
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Автомобил модел:
За Хонда
Година:
2009-2010 година
Тип На Објект:
Фарови
Производи во категоријата
DEN 1416.00