.

.

Одлична цена
Прилагодливи CNC Долго Кочница Спојки Показател За Ducati S4RS 2006-2008 749 999 S/R 2003-2006 M1100 S/EVO Чудовиште 2009-2013 нови

Прилагодливи CNC Долго Кочница Спојки Показател За Ducati S4RS 2006-2008 749 999 S/R 2003-2006 M1100 S/EVO Чудовиште

DEN 501.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Висина:
1.5cm
Бренд Име:
H2CNC
Име На Модел:
S4 РС
Објектот Ширина:
10inch
Специјални Функции:
Супериорен ЦПУ Машински Палка Изградба
Објектот Должина:
17cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
T6061-T6 Алуминиум Легура
Објектот Дијаметар:
10inch
Објектот Тежина:
0.30kg
Држела Боја:
Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал
Прилагодувач Боја:
Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена
Должина:
17cm
Производи во категоријата