.

.

Одлична цена
Совршен 1080p LCD ЕКРАН 15.6 фит B156HAN01.2 / LP156WF4 SPB1/LP156WF4 SLB8/ LP156WF4 SPU1 / LTN156HL01 IPS

Совршен 1080p LCD ЕКРАН 15.6 фит B156HAN01.2 / LP156WF4 SPB1/LP156WF4 SLB8/ LP156WF4 SPU1 / LTN156HL01 IPS

DEN 1560.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Примена:
Лаптоп
Број На Модел На:
LP156WF4 или целосно компатибилни модел
Бренд Име:
MATEERKE
Компатибилен Бренд:
Универзална Екранот
Компонента Тип:
lcd led екранот
Големина На Екранот:
Max. Резолуција:
конектор:
квалитет:
Одделение А+,нема мртви пиксели,целосно тестирани
Гаранција:
3 месеци
Производи во категоријата
DEN 1416.00