.

.

Одлична цена
OEEKOI Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот Флип Торбичка Случај за Xiaomi Hongmi 2/1S 4.7 Инчен Пад на Превозот

OEEKOI Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот Флип Торбичка Случај за Xiaomi Hongmi 2/1S 4.7 Инчен Пад на

DEN 215.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Hongmi 2, Hongmi 1S, Hongmi
Бренд Име:
OEEKOI
Големина:
4.7
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
Црна
is_customized:
Yes
Материјал:
СТП Кожа
Број На Модел На:
За Xiaomi Hongmi 2/1S
Производи во категоријата