.

.

Одлична цена
300pcs/многу Дебели Мали Ziplock Кеси Само запечатување ziplock пластични кеси Reclosable Пластични Поли Јасно Zip торба Големина 3x3cm

300pcs/многу Дебели Мали Ziplock Кеси Само запечатување ziplock пластични кеси Reclosable Пластични Поли Јасно Zip

DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
3cm
Објектот Должина:
3cm
Објектот Тежина:
0.25g
Објектот Ширина:
3cm
Производ Карактеристики:
Накит За Подарок Пакување Пошта
Објектот Висина:
3cm
Број На Модел На:
Zip Заклучување Кеси 198
Големина на:
3x3cm
боја:
Јасно
Материјал:
Пластични
Користат за:
Накит/Подарок Пакување
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Дебелина:
0.2 мм
Производи во категоријата