.

.

Одлична цена
CNC Долго Adjusatable Кочница Спојки Показател За Kawasaki Versys 650 1000 2015 Z650 Z900 2017 нови

CNC Долго Adjusatable Кочница Спојки Показател За Kawasaki Versys 650 1000 2015 Z650 Z900 2017 нови

DEN 496.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
H2CNC
Објектот Должина:
17cm
Објектот Ширина:
10inch
Име На Модел:
Z 650 900
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Тежина:
0.30kg
Материјал Тип:
T6061-T6 Алуминиум Легура
Специјални Функции:
Супериорен ЦПУ Машински Палка Изградба
Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Дијаметар:
10inch
Држела Боја:
Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал
Прилагодувач Боја:
Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена
Должина:
17cm
Производи во категоријата
DEN 1416.00 -84 %