.

.

Одлична цена
Тројно USB Порт Ѕид Дома Патување AC Адаптер за полнење 3А ЕУ Приклучок

Тројно USB Порт Ѕид Дома Патување AC Адаптер за полнење 3А ЕУ Приклучок

DEN 49.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Приклучок Тип:
EU
Извор На Енергија:
USB
USB Порти:
3
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
LED Тројно USB Порти Ѕид Полнач
Квалитетот сертификација:
CCC
Тип:
Патување
Излезен Интерфејс:
USB
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Излез:
5V/3А
На текст:
5V/2A
Бренд Име:
ACEHE
Употреба:
3А ЕУ Приклучок
Производи во категоријата
DEN 1416.00 -69 %