.

.

Одлична цена
2 парчиња многу 2pin 24V 3200RPM DC 80mm 80x25mm 8CM Топката PC Компјутер Случај Кулер за Ладење Вентилатор

2 парчиња многу 2pin 24V 3200RPM DC 80mm 80x25mm 8CM Топката PC Компјутер Случај Кулер за Ладење Вентилатор

DEN 287.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Фан
Фан Живот:
50000 часа
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Бренд Име:
gdstime
Моќ Интерфејс:
2Pin
Фан Големина:
120x120x25mm
Имајќи:
Топката имајќи
Бучава:
23dBA
Број На Модел На:
КИП GDT8025B24V2P2.5 2C
Пакет:
No
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
is_customized:
Yes
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Точка име :
24v 80mm фан
Број На Модел На:
GDT8025S 24V 2pin
Димензии:
80mmx80mmx25mm
имајќи тип:
Топката имајќи
Напон:
DC 24V
конектор:
2Pin
Брзината На Вентилаторот:
3200±10%вртежи во минута
Производи во категоријата
DEN 1416.00 -76 %