.

.

Одлична цена
CNC Краток Adjusatable Кочница Спојки Показател За Хонда CBR125R CBR150R 2004 - 2012 2005 2006 2008 2010 CBR 125R 150R НОВИ

CNC Краток Adjusatable Кочница Спојки Показател За Хонда CBR125R CBR150R 2004 - 2012 2005 2006 2008 2010 CBR 125R

DEN 496.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Висина:
1.5cm
Бренд Име:
H2CNC
Име На Модел:
CBR 125 150 R
Објектот Ширина:
10inch
Специјални Функции:
Супериорен ЦПУ Машински Палка Изградба
Објектот Должина:
14cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
T6061-T6 Алуминиум Легура
Објектот Дијаметар:
10inch
Објектот Тежина:
1kg
Држела Боја:
Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал
Прилагодувач Боја:
Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена
is_customized:
Yes
Производи во категоријата
DEN 1416.00 -84 %