.

.

Одлична цена
ОРИГИНАЛНИОТ Проектор Светилка ЕТ-LAA110 за PT-AH100 / PT-AH1000E / PT-AR100

ОРИГИНАЛНИОТ Проектор Светилка ЕТ-LAA110 за PT-AH100 / PT-AH1000E / PT-AR100

DEN 3024.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
ЕТ-LAA110
Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
ЕТ-LAA110
Тип На Сијалица:
NSHA 275
живот време:
2000-3000 часа
Fittable проектор модели:
ПТ-AH100 / PT-AH1000E / PT-AR100
Пакување:
Картонска кутија со пена
Минимална Oder количина:
1 Парче
Превозот услови:
DHL, UPS-ОТ, FEDEX, EMS
време на испорака:
Во рок од 24 часа по уплатата
начин на плаќање:
Т/T, Western Union
Производи во категоријата