.

.

Одлична цена
Смола Колекции 1/16 Скала 1/16 светска војна Дојче Африка Grenadier војници Смола Модел DIY ИГРАЧКИ

Смола Колекции 1/16 Скала 1/16 светска војна Дојче Африка Grenadier војници Смола Модел DIY ИГРАЧКИ

DEN 623.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Предупредување:
не се јадат
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Материјал:
Смола
Скала:
1
Број На Модел На:
ВОЈНА---СМОЛА
Тип:
најдобар квалитет
Тема:
Филм & TV
Ризик:
Никој
Место:
произведено во Кина
Пакување:
OPP и Кутија
Потсети:
Треба да се соберат од себе
is_customized:
Yes
Производи во категоријата