.

.

Одлична цена
40cm/33cm 3D Fuite Перница Овошје PP Памук Канцеларија Стол Назад Перница Фрли Перница Дома Декорација Подарок Перница Седиште Перница

40cm/33cm 3D Fuite Перница Овошје PP Памук Канцеларија Стол Назад Перница Фрли Перница Дома Декорација Подарок Перница

DEN 131.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Декоративни,Патување,Постелнина
одделение:
квалитет
Дел:
Телото
Пополнување:
Полиестер / Памук
тема count:
100TC
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
3D Fuite Перница Дома Седиште Перница
Тежина:
2-2.5 kg
Ткаенина Count:
20
Бренд Име:
градови куче
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Fuite Перница
Тип:
Седиште Перница/Назад Перница
Пополнување:
пена
Шема:
Овошје
Стил:
Креативните
Дијаметар M:
40cm
Дебелина:
7cm/2.75 инчи
Дијаметар S:
33cm
Модел:
97863
Употреба:
за во кревет читање и гледање ТЕЛЕВИЗИЈА
Производи во категоријата