.

.

Одлична цена
Право Мат Црна ЗА BMW E53 Х5 2000-2006 Автомобил Вратата на Задните Ретровизорите Капа Страна Огледало Опфаќа Автомобил Стил Додаток #P274

Право Мат Црна ЗА BMW E53 Х5 2000-2006 Автомобил Вратата на Задните Ретровизорите Капа Страна Огледало Опфаќа Автомобил

DEN 494.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Висина:
7cm
Објектот Дијаметар:
7cm
Специјални Функции:
Мат Црна
Име На Модел:
P274
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
16cm
Материјал Тип:
abs platic
Модел Година:
Од 2000 до 2006 година
Бренд Име:
WISENGEAR
Објектот Должина:
22cm
клучни зборови 1:
E53 Задните Ретровизорите Капи
клучен збор 2:
Х5 Вратата Огледала Капи
клучен збор 3:
E53 Авто Страна Огледало Опфаќа
Автомобил Производител:
BMW
Автомобил модел:
ЗА BMW E53 Х5 2000-2006
клучни зборови 4:
Автомобилот Задни-view Огледало Маски
Производи во категоријата