.

.

Одлична цена
Сет за во автомобил Полнач Микрофон FM Предавателот Аудио Handsfree USB, SD-MP3 Плеер Топла Радио Безжична Стерео LCD Modulator MMC Молња Порта

Сет за во автомобил Полнач Микрофон FM Предавателот Аудио Handsfree USB, SD-MP3 Плеер Топла Радио Безжична Стерео

DEN 309.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Специјални Функции:
MP3 Играчи
Резолуција:
128*32
Име На Модел:
M107
Бренд Име:
EinCar
Материјал Тип:
Пластични
Инсталирајте Големина:
1 Din
Објектот Големина:
118mm*40mm*35mm
OSD Language:
Англиски
Од Моќ:
1W
Напон:
12V
боја:
Црна
Големина На Дисплеј:
1.5
Компјутерската Меморија Големина:
Картичка Не Се Вклучени !
Објектот Тежина:
0.1kg
Радио Одговор Пропусен Опсег:
87.5-108.0 MHZ
растојание:
Помалку од 5 M
Електрична енергија:
90ma
Енергија Од:
автомобил запалка приклучок за
Специјални Функции:
LCD Дисплеј,Полнач,USB, SD,Радио
Поддршка:
USB, SD MMC U-диск ТФ
Поддршка картичка:
512M/1GB/2GB/4GB/8GB/32G
Напон:
Support 12V-24V
Карактеристики:
FM Предавателот
Производи во категоријата