.

.

Одлична цена
90 степени Десен Агол 16 Pin Машки да се Женски OBD-II OBD2 Продолжување Кабел Дијагностички Конектор Линија Жица Со Следење Бр.

90 степени Десен Агол 16 Pin Машки да се Женски OBD-II OBD2 Продолжување Кабел Дијагностички Конектор Линија Жица

DEN 220.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

моќност:
w
Објектот Висина:
10cm
Бренд Име:
FINETRIP
Напон:
v
Име На Модел:
C394015
Објектот Ширина:
10cm
Хардвер Верзија:
Нови
Верзија На Софтвер:
N/A
Електронски:
No
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10cm
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.2kg
Специјални Функции:
obd2 продолжување кабел
чувајте или не:
Продавница
Пазарот:
глобални
MOQ:
1pc 2 парчиња 5pcs 10pcs 20pcs 50pcs 100pcs 200pcs 500pcs факултативна
Големи цел или да купите со други производи:
ве молиме контактирајте ме
Функција:
Највисоката цена перформанси...
Слични:
видови на дијагностички кабел
DHL ЕМС HKPAM CPAM Fedex Aramex итн:
Опционално,Цените се Различни,контактирајте ме
Должина:
about 100cm 1meter
is_customized:
Yes
Специјални Функции:
Универзален Адаптер OBD OBD-II 16 Pin Машки да се Женски Продолжување Кабел
Производи во категоријата