.

.

Одлична цена
100pcs Универзална OBD 2 16PIN - DB9 OBDII RS232 Сериски Кабел за Автомобил Додатоци Скенер Connertor Авто Возило Кабел Extender

100pcs Универзална OBD 2 16PIN - DB9 OBDII RS232 Сериски Кабел за Автомобил Додатоци Скенер Connertor Авто Возило

DEN 5173.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

моќност:
w
Објектот Висина:
10cm
Бренд Име:
FINETRIP
Напон:
v
Име На Модел:
C394016
Објектот Ширина:
10cm
Хардвер Верзија:
Нови
Верзија На Софтвер:
N/A
Електронски:
No
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
100cm
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.2kg
Специјални Функции:
obd2 16pin машки да db9 rs232 женски
чувајте или не:
Продавница
Пазарот:
глобални
трговија на големо и на мало:
Поддршка
Попуст:
имајте на обезбедување на најдобри промоција цена
Функција:
Највисоката цена перформанси...
Слични:
видови на дијагностички кабел
DHL ЕМС HKPAM CPAM Fedex Aramex итн:
Опционално,Цените се Различни,контактирајте ме
Должина:
1.1m 110cm
Специјални Функции:
obdii дијагностички кабел
MOQ:
1pc 2 парчиња 5pcs 10pcs 50pcs 100pcs 200pcs 500pcs...
Производи во категоријата