.

.

Одлична цена
Флуоресцентна зелена 5cm рефлексивни лента за облека

Флуоресцентна зелена 5cm рефлексивни лента за облека

DEN 1200.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Yemingduo
Материјал:
100% Polyeste
Ширина:
5cm
боја:
Флуоресцентна Зелена
Должина:
100
Производ Typ:
Webbing
Функција:
Еко-Пријателски, Со Голема Истрајност
Употреба:
Чанти, Облека, Дом На Текстил, Чевли
is_customized :
Yes
Производи во категоријата
DEN 1416.00