.

.

Одлична цена
Вешта Гумени Тело Bopper Поставите Сензорни гумени кофа играчка отворено дете кофа браник топка Воздух Браник Топка

Вешта Гумени Тело Bopper Поставите Сензорни гумени кофа играчка отворено дете кофа браник топка Воздух Браник Топка

DEN 694.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Водни Рекреација Објект:
Вода Одење Топка
is_customized:
Yes
Возраст:
>6 Години
Број На Модел На:
AT0131
категорија:
Други
Тип:
воздухот браник топка
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ПВЦ
Возраст Опсег:
2-4 Години, 5-7 Години, 8-11 Години, 12-15 Години
Карактеристики:
Гумени
Дијаметар:
900mm
Пол:
Унисекс
Број На Производ:
E047
Производи во категоријата
DEN 1416.00