.

.

Одлична цена
ADC0804LCN ADC0804 DIP20

ADC0804LCN ADC0804 DIP20

DEN 48.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
ADC0804LCN ADC0804 DIP20
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Пакет:
натопи
Тип:
pcb
Примена:
DIY
Електронски Компоненти & Резерви:
DC-
Електронски Компоненти & Материјали 1:
DC-DC
Производи во категоријата
DEN 1416.00 -90 %