.

.

Одлична цена
50pcs Супер светло 520mm x 2.4 mm CCFL цевка Ладно катоден флуоресцентни светилки за 23 widescreen LCD монитор

50pcs Супер светло 520mm x 2.4 mm CCFL цевка Ладно катоден флуоресцентни светилки за 23 widescreen LCD монитор

DEN 2112.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина на кабел:
CCFL
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
DEBROGLIE
Производи во категоријата