.

.

Одлична цена
CNC Прилагодливи Краток Кочница Спојки Показател За Јамаха Т-Max500 XP500 Tmax500 2008-2011 Т-Max530 Tmax530 XP530 2012-2014

CNC Прилагодливи Краток Кочница Спојки Показател За Јамаха Т-Max500 XP500 Tmax500 2008-2011 Т-Max530 Tmax530 XP530

DEN 496.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Висина:
1.5cm
Бренд Име:
H2CNC
Име На Модел:
Т-Max Tmax 530 XP
Објектот Ширина:
10inch
Специјални Функции:
Супериорен ЦПУ Машински Палка Изградба
Објектот Должина:
14cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
T6061-T6 Алуминиум Легура
Објектот Дијаметар:
10inch
Објектот Тежина:
0.30kg
Држела Боја:
Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал
Прилагодувач Боја:
Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена
Должина:
14cm
Производи во категоријата
DEN 48.00 -84 %