.

.

Одлична цена
-Висок Квалитет на - Воздушна Суспензија Компресор Пумпа 4H0 616 005 C 4H0616005C За Audi A8 (D4) Делови

-Висок Квалитет на - Воздушна Суспензија Компресор Пумпа 4H0 616 005 C 4H0616005C За Audi A8 (D4) Делови

DEN 5880.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Специјални Функции:
за Audi A8 (4H_) 4.2 FSI, 3.0 TDI, 2.0 3.0 4.0 TFSI
Година:
2009-2016
Објектот Тежина:
5kg
Објектот Дијаметар:
19cm
Објектот Должина:
33cm
Објектот Ширина:
19cm
Материјал Тип:
Челик, Алуминиум, Пластика и Гума
Објектот Висина:
19cm
Бренд Име:
NSGMXT
Зафатнина:
Воздушна Суспензија Компресор Пумпа 4H0 616 005 C 4H0616005C За Audi A8
Име На Модел:
ПРАШАЈ-VW015-CP
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Воздушна Суспензија Компресор Пумпа 4H0 616 005 C 4H0616005C За Audi A8
Количина:
1 x Парче
ОЕМ БР. 1:
4H0 616 005 C
ОЕМ БР. 2:
4H0616005C
Производи во категоријата