.

.

Одлична цена
ISD1790PY ISD1790 НАТОПИ-28

ISD1790PY ISD1790 НАТОПИ-28

DEN 43.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
ISD1790PY ISD1790 НАТОПИ-28
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Пакет:
натопи
Тип:
pcb
Примена:
DIY
Електронски Компоненти & Материјали:
Електронски Компоненти & Материјали 1:
Производи во категоријата