.

.

Одлична цена
светилка п5 led светилка 7W висока моќност мини zoomable 3 начини водоотпорен факел светилка блиц светлина penlight 14500 /АА FL0801

светилка п5 led светилка 7W висока моќност мини zoomable 3 начини водоотпорен факел светилка блиц светлина penlight

DEN 78.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
фенерче
Напојување:
Батеријата
Монтажа Сместување:
Рамка
сертификација:
БЛИЦ СВЕТЛИНА
Бренд Име:
FTW
Функција:
led сијалица
Тип На Светилка:
Камп
Тип На Објект:
Рефлектори
SKU:
FL0801
Употреба:
факелот блиц светлина
карактеристика на светилка:
linterna led
LED на светилка:
Шок Отпорни
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Број На Модел На:
MNFL81
Име На Модел:
факелот
Производи во категоријата
DEN 1416.00