.

.

Одлична цена
бебе костум девојка кратко sleeve Т-маица, панталони 2 парчиња/set момчиња спорт облека поставува деца лето носете

бебе костум девојка кратко sleeve Т-маица, панталони 2 парчиња/set момчиња спорт облека поставува деца лето носете

DEN 168.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Pullover
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Шаблон Тип:
Писмо
Outerwear Тип:
Вест
Број На Модел На:
280
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Производи во категоријата
DEN 151.20 -76 %