.

.

Одлична цена
Висок Квалитет 6pcs/многу AC85-265V 3W IP65 Отворено LED Ѕид Вдлабнати Светлина ,LED скалило Светлината

Висок Квалитет 6pcs/многу AC85-265V 3W IP65 Отворено LED Ѕид Вдлабнати Светлина ,LED скалило Светлината

DEN 5640.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
топло бела 3000K, 4000K природата белата, Сина, Зелена, Жолта, кул бело 6000K
Wattage:
AC110 to 240V
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
ЕМК,CQC,RoHS,CE
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
85-265V
База Тип:
Оптоварување
Тело Материјал:
Алуминиум
Заврши:
Сребро Оксид
Стил:
Модерна
Diffuser:
калено стакло
Бренд Име:
GR-СЈАЈНА
Гаранција:
2 години
Заштита Ниво:
IP65
Употреба:
Индустриски
Извор На Светлина:
LED Светилки
Карактеристики:
Вдлабнати ѕид светлина
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
GSWL-3528-24
LED:
24pcs смд 3528
боја:
црвена/зелена/блу /бела /топло бела
Големина:
171x106x65
Зрак Агол:
45° надолу светлина
Материјал:
Алуминиум легура умре-кастинг покрие & светилка тело
светлината боја на каросеријата:
Сребро течни stoving лак со метален чувство на површината
Стакло:
мраз стакло
Додатоци:
Пластични вградени кутија
Wattage:
3W
Производи во категоријата