.

.

Одлична цена
CNC Долго Adjusatable Кочница Спојки Показател За Хонда CBR125R CBR150R 2004 - 2012 2005 2006 2008 2010 CBR 125R 150R НОВИ

CNC Долго Adjusatable Кочница Спојки Показател За Хонда CBR125R CBR150R 2004 - 2012 2005 2006 2008 2010 CBR 125R 150R

DEN 496.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Висина:
1.5cm
Бренд Име:
H2CNC
Име На Модел:
CBR 125 150 R
Објектот Ширина:
10inch
Специјални Функции:
Супериорен ЦПУ Машински Палка Изградба
Објектот Должина:
17cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
T6061-T6 Алуминиум Легура
Објектот Дијаметар:
10inch
Објектот Тежина:
0.30kg
Држела Боја:
Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал
Прилагодувач Боја:
Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена
Должина:
17cm
Производи во категоријата